en ru
Susisiekite

Susisiekite su mumis

+370 525 05225
   Sutinku su duomenų tvarkymo taisyklėmis


Sąskaitų išrašymas biomotorams

5 žingsniai, kaip gauti pinigus už aliejų

PVM Sąskaitos faktūros šablonas

Atsisiųsti

Sąskaitos faktūros šablonas

Atsisiųsti

Užsisakyk Aliejaus išvežimą išmaniosios aplikacijos pagalba

 

Užsisakyk Aliejaus išvežimą arba Ataskaitą už išvežtą aliejų per iPhone arba Android telefonus. Atsisiųsk nemokamą aplikaciją!

Programėlę galite atsisiųsti iš

apple-app-store-logo_0

en_badge_web_generic

Tiksli apskaita

 

Dirbame su verslo valdymo ir apskaitos programa „Directo“. Ja planuojame maršrutus, vedame detalią iš Jūsų surenkamo aliejaus apskaitą, o kiekvieno mėnesio pabaigoje pateikiame ataskaitas.  Moderni apskaitos sistema užtikrina, jog kiekvienas surinktas aliejaus litras bus tiksliai apskaitytas ir už jį bus apmokėta laiku.

 

mac

Modernus transporto valdymas

 

Visuose mūsų automobiliuose įdiegta transporto valdymo programa. Kiekvieną minutę žinome, kur yra mūsų sunkvežimiai, o tai leidžia optimizuoti maršrutus ir aliejų surinkti nustatytu laiku.

.

 

programa

Dažniausiai užduodami klausimai

Aliejaus išvežimas jums nieko nekainuoja. Atvirkščiai – mes mokame jums už kiekvieną panaudoto aliejaus litrą.

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Aliejų išvežame net iš atokiausių miestelių.

Taip, tarą aliejaus surinkimui atvežame ir pastatome nemokamai. Taros tūris priklauso nuo poreikio. Ji gali būti 30, 60 ar 1 000 litrų talpos.

Atsiskaitome su Jumis per 7-10 dienų nuo sąskaitos-faktūros išrašymo.

Kiekvieną mėnesį jums pateikiame detalią ataskaitą, kurioje galima rasti detalizuotą informaciją apie surinktą kiekį aliejaus, jo kokybę ir tikslią sumą, kuriai turite išrašyti sąskaitą.

Taip. Po aliejaus išvežimo kruopščiai patikriname jo kokybę. Maisto atliekomis stipriai užterštas ar didesnį vandens kiekį turintis aliejus yra pigesnis.

Vien tik maisto atliekų nevežame. Klientams, iš kurių surenkame panaudotą aliejų, teikiame nedidelio maisto atliekų kiekio išvežimo paslaugas.