APIE MUS

Biomotorai – naudoto aliejaus ir riebalų surinkimo ir apdorojimo lyderė Baltijos regione. Mumis pasitiki daugiau kaip 2 000 klientų visoje Lietuvoje- kavinės, restoranai, viešbučiai, maisto gamybos ir prekybos įmonės, panašūs verslai, kurių veikloje susidaro naudoto aliejaus ir riebalų atliekos.

Esame sertifikuoti pagal Atsinaujinančių išteklių direktyvą 2009/28/EB, tai reiškia, kad kiekvienas mūsų klientas, perduodamas naudotą aliejų ar gyvūninius riebalus mums, prisideda prie atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų (CO2) kiekio mažinimo, nes apdorotas naudotas aliejus ir riebalai naudojamas biokuro gamyboje.

Savo veikloje taikome naujausias ir moderniausias technologijas, kurios leidžia mūsų klientams patogiai užsakyti atliekų išvežimą mobiliąją programėle, greitai įforminti perdavimą e-važtaraščiu, gauti detalią ataskaitą apie perduotus kiekius, kokybę bei greitai gauti atsiskaitymą į banko sąskaitą.

Biomotorai- patikimas partneris!

Sertifikuoti pagal Atsinaujinančių išteklių direktyvą 2009/28/EB ISCC schemos. Kiekvienas mūsų klientas, perduodamas naudotą aliejų mums, prisideda prie atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo ir CO2 kiekio mažinimo.

Peržiūrėti Peržiūrėti

Tris metus iš eilės UAB Biomotorai yra apdovanota projekto “Gazelė” sertifikatu. Šis sertifikatas liudija, kad įmonė yra pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.

Peržiūrėti Peržiūrėti

Pramoninė tara

IBC konteineriai

Parduodame naudotus 1 000 litrų talpos IBC konteinerius, kuriuose saugiai galima laikyti chemines medžiagas, pašarus, kurą, dažus, laką ar glaistą.

Plačiau