en ru
Susisiekite

Susisiekite su mumis

+370 525 05225
   Sutinku su duomenų tvarkymo taisyklėmis


APIE MUS

Esame tarptautinė panaudoto aliejaus perdirbimo kompanija, siūlanti aplinkosaugos sprendimus. Iš maitinimo įstaigų, parduotuvių, viešbučių, maisto gamybos įmonių ir kepyklų surenkame panaudotą arba naują, netinkamą vartoti žmonėms, aliejų ir pasitelkdami naujausias technologijas paruošiame žaliavą biokuro gamybai.

Siekiame maksimalios antrinio energetinių išteklių panaudojimo naudos, todėl investuojame ir vystome perdirbimo technologijas, kad gamtą teršiančios atliekos būtų saugiai ir efektyviai panaudojamos antrąkart.

Tvari, atsakinga ir efektyvi veikla – mūsų sėkmės matas, pažadas ir įsipareigojimas klientams.

Panaudotą aliejų surenkame Lietuvoje ir Latvijoje, taip pat superkame iš kaimyninių valstybių, ir eksportuojame į Europos Sąjungos valstybes.

Biomotorai- patikimas partneris!

Kreditų biuro CREDITINFO sertifikatas “STIPRIAUSI LIETUVOJE 2011” įteiktas UAB Biomotorai. Bendrovė yra viena iš 6 proc. Lietuvos įmonių, kurios yra patikimos, laiku vykdo ir vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

Peržiūrėti Peržiūrėti

Kreditų biuras CREDITINFO ir 2014 metais UAB Biomotorus įtraukė tarp 5 proc. Lietuvos įmonių, turinčių aukščiausią kreditingumo reitingą! 

 

Peržiūrėti Peržiūrėti

Skysto kuro degikliai, pramoninė tara

IBC konteineriai

Parduodame naudotus 1 000 litrų talpos IBC konteinerius, kuriuose saugiai galima laikyti chemines medžiagas, pašarus, kurą, dažus, laką ar glaistą.

Plačiau