Partneriai: Kitos:

Naudoto kepimo aliejaus surinkimas

 ALIEJAUS EKSPERTAI!

Kol Jūs rūpinatės savo klientais, mes pasirūpinsime Jumis

UAB "Biomotorai" pagrindinė veiklos sritis - naudoto aliejaus surinkimas iš kavinių, restoranų, viešbučių, parduotuvių, kepyklų. Kiekvieną mėnesį tūkstančiai litrų aliejaus surenkama ir perdirbama į ekologišką kurą, vietoj to, kad keliautų į kanalizaciją ar savartyną. Visoje Lietuvoje išplėtojas surinkimo tinklas leidžia operatyviai reaguoti ir surinkti susikaupusį aliejų.

SUDARYTI SUTARTĮ

Aliejus

 Su mumis patogiau, nes po iškvietimo reaguojame iš karto!

 Aliejaus isvezimas

Pasirašykite aliejaus išvežimo sutartį su mumis ir tapsite vienais iš 1000 klientų LEGALIAI tvarkančių aliejaus atliekas! 

SUDARYTI SUTARTĮ

Pasirašius aliejaus surinkimo sutartį mes Jums nemokamai pastatysime reikia kiekį sandarios taros ir visada išvešime aliejų laiku!

DĖMESIO!!

Surenkame ir palmių aliejų!

SUDARYTI SUTARTĮ

Aliejaus ir riebalų problema

Šiandien mūsų namuose ir restoranuose į kanalizaciją išpilami didžiuliai kiekiai panaudoto aliejaus ir taukų. Išpilti į kanalizaciją riebalai prilipę prie vamzdžių sienelių sukietėja ir po kurio laiko visiškai juos užkemša. Tada kviečiamos avarinės tarnybos, jiems mokami pinigai už vamzdžių išvalymą, ar netgi jų keitimą.Savivaldybės išleidžia didžiules lėšas valydamos miesto nuotekų sistemas.

Prieš:

svarus miesto kanalizacijos vamzdis

Po:

Riebaluotas kanalizacijos vamzdis

Iš atliekų į švaresnį kurą

Tačiau dabar jau yra paprasta alternatyva išvengti šių problemų. Biomotorai surinks Jūsų panaudotą kepimo aliejų ir jį panaudos ekologiško biokuro gamybai. Tonos panaudoto aliejaus gali būti paverstos biodegalais, kurie bus naudojami Jūsų mieste, tuo pačiu mažindami ir oro užtertumą.

11 priežasčių dėl ko turėtumėte rinktis mus

 1. Mes mokame pinigus už Jūsų atliekas;
 2. Esame vieninteliai Lietuvoje profesionaliai užsiimantys aliejaus surinkimu ir perdirbimu;
 3. Jums patogus surinkimo laikas;
 4. Nemokama sandari ir švari tara;
 5. Jums priskirtas konkretus vadybininkas;
 6. Išsamios ataskaitos apie surinktus aliejaus kiekius kiekvieną mėnesį;
 7. Mums iš tiesų rūpi švari aplinka.
 8. Vilniuje reaguojame per 12 val., Lietuvoje per 24-36 val.
 9. Esame ne vienadienė įmonė, bandanti greitai užsidirbti, aliejaus surinkimo srityje dirbame jau 8 metus.
 10. Mes darome tą, ką tikrai išmanome!
 11. Esame socialiai atsakinga kompanija- remiame socialiniu kultūrinius projektus, remiame ekologiškas keliones aliejumi.

 

 

  naudotas aliejus, kepimo aliejus , aliejaus surinkimas, išvežti aliejų, blogas aliejus, aliejus iš fritiūrinės, aliejus iš gruzdintuvės, panaudotas aliejus, biodegalai, biokuras, biodyzelinas, biomotorai, used oil cooking oil, waste oil, wvo, uco, maisto atliekos, likučiai, restoranai, kavinės, atliekos, TIPK, VRAAD, filtravimas, recycling, rapsai, palmės, taukai, riebalai, perkam alieju parduodu aliejų, keptuvė, kepti, gruzdinti, bulvės fri, biomotorai, uab biomotorai, horeca sprendimai, horeca, meniu, aliejus kuras, aliejaus kaina, bio motorai, panaudoto aliejaus pardavimas, www.biomotorai.lt, biomotora, biomotorai uab, saulėgrąžų aliejus, panaudoto aliejaus pardavimas, panaudoto aliejaus pirkimas, aliejaus surinkimas Vilniuje, aliejaus surinkimas Klaipėdoje, palmės, palmių aliejus aliejaus importas, panaudotas maistinis aliejus, panaudotą maistinį aliejų